ADVERTISEMENT
Home > Afghanistan > Kabul > Digital Creator > Afghan Digital Currency

Afghan Digital Currency

(0 Rate)
Pul-e-Surkh RD, Kabul, Afghanistan
+93771403685
(0 Rate)
Pul-e-Surkh RD, Kabul, Afghanistan
+93771403685

About :

On of the source page for broadcast kind of crypto currency in Afghanistan
ADVERTISEMENT

Contact:

Pul-e-Surkh RD, Kabul, Afghanistan
+93771403685

Other Information

Categories:

Digital Creator
Inappropriate listing?Request for Deletion
Close request for deletion form
ADVERTISEMENT

Featured Articles:

2021-07-03

اگر ترس از ترید (معامله) کردن داریدnاگر ترس از دست دادن پول تان هستیدnاگر میخواهید سود قابل ملاحظه داشته باشیدnاگر دنبال یک سیگنال مطمعن هستیدnnپس در صفحه مسیج نمایید تا از این سیگنال مطمعن استفاده نمایید!nnنمبر های تماس:0771403685n0745285143 WhatsAppnنوت: گراف پایین نمونه از این سیگنال است که بیت کاین و اتریم را نشان میدهد

ADVERTISEMENT

2021-07-02

ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۷۶ میلیارد دلار رشد کردnnبازگشت بیت کوین به ناحیه ۳۴,۰۰۰ دلاری در تاریخ ۲۳ ژوئن رشد آلت کوین‌ها را به همراه داشت و جان تازه‌ای به بازار بخشید. داده‌های وب‌سایت کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد ارزش بازار ارزهای دیجیتال بین روزهای ۲۰ تا ۲۲ ژوئن تقریباً ۲۳۰ میلیارد کاهش یافت. با ریزش قیمت‌ها، بسیاری از معامله‌گران فرصت را غنیمت شمرده و شروع به خرید کردند که این اقدام سبب شد ارزش بازار در روز سه‌شنبه ۷۶ میلیارد دلار رشد کند و به ۱.۳۶۵ تریلیون دلار برسد.

ADVERTISEMENT

2021-07-01

آخرین وضعیت قیمت ارزهای مشهور دیجیتالی در بازار امروز

ADVERTISEMENT
2021-07-01

دمیرورز: هولدرهای بلند مدت از فرصت اصلاح بازار برای خرید بیت کوین استفاده کردندnnملتم دمیرورز، مدیر ارشد بخش استراتژی کوین شیزر (CoinShares) معتقد است که سقوط قیمت بیت کوین طی روزهای اخیر، برای هولدرهای قدیمی و بلند مدت بیت کوین جای نگرانی چندانی نداشته است. او می‌گوید که بیشتر هولدرهای بلند مدت در این شرایط دست به فروش نزدند و از فرصت اصلاح بازار برای خرید بیت کوین از فروشندگان وحشت زده استفاده کردند.nدمیرورز معتقد است فروشندگان در روزهای اخیر، همان سرمایه‌گذاران خردی هستند که بدون هیچ تحقیقی وارد بازار شده‌اند، اما دارندگان بلند مدت دست به چنین رفتاری نمی‌زنند.nnبرای خرید ‌فروش ارزهای دیجیتالی تان لطف نموده در صفحه پیام بگذارید یا به شماره های ذیل تماس حاصل کنید.n0745285143n0771403685

ADVERTISEMENT

2021-06-30

سناتور لومیس: از افت قیمت بیت کوین هیجان زده‌امnnسینتیا لومیس، سناتور آمریکایی در گفت‌وگو با فاکس بیزینس عنوان کرد از افت قیمت بیت کوین بسیار هیجان زده شده و منتظر است تا با کمی عقب‌نشینی بیشتر قیمتی، بیت کوین بیشتری خریداری کند. این سناتور ایالت وایومینگ معتقد است که بیت کوین منبع ذخیره ارزش بسیار خوبی است. او همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا از مقررات‌گذاری برای بیت کوین استقبال می‌کند یا خیر، عنوان کرد: «بله، زمین بازی باید برابر باشد.»nلومیس در ادامه عنوان کرد از قوانینی حمایت می‌کند که تا حد امکان ساده و آسان باشند. او همچنین می‌گوید باید از قوانین محدودکننده پرهیز کرد، چرا که باعث از بین رفتن نوآوری‌ها می‌شود. گفتنی است که این سناتور سال گذشته فاش کرد که یکی از طرفداران و هولدرهای بیت کوین است.

ADVERTISEMENT

2021-06-30

میلیاردر مکزیکی می‌خواهد پذیرش بیت کوین را در بانکش شروع کندnnریکاردو سالیناس پلیئگو، سومین فرد ثروتمند در مکزیک، از قصد خود برای پذیرش بیت کوین در بانکش خبر داده است. او ضمن تأکید بر استفاده از بیت کوین در توییتر خود نوشت بانک آزتک در تلاش است تا به اولین بانک پذیرنده این ارز دیجیتال در مکزیک تبدیل شود. سالیناس ادامه داد: «برای جزئیات بیشتر می‌توانید من را در توییتر دنبال کنید.» وی بنیان‌گذار و رئیس هولدینگ سالیناس است که بانک آزتک زیرمجموعه آن محسوب می‌شود. این بانک در سال گذشته میلادی ۲.۵۴ میلیارد دلار درآمد داشته است.

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT
2021-06-30

آخرین وضعیت قیمت ارزهای مشهور دیجیتالی در بازار امروز

2021-06-30

رئیس بانک مرکزی فرانسه خواستار قانون‌گذاری سریع ارزهای دیجیتال شدnnبراساس گزارش خبرگزاری بی‌اف‌ام بیزینس، فرانسوا دوگایو، رئیس بانک مرکزی فرانسه، معرفی سریع یک چهارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال را خوستار شده است. وی نظر خود را در این باره اینگونه اظهار کرده است: «باید به ضرورت و فوریت این مسئله [قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال] تأکید کنم. زمان زیادی باقی نمانده است، یک یا دو سال فرصت داریم.» وی همچنین اتحادیه اروپا را به تسریع برنامه خود برای عرضه یوروی دیجیتال تشویق کرد و اظهار داشت: «ما باید در زمینه ارزهای دیجیتال و پرداخت، در اروپا به سرعت هرچه تمام حرکت کنیم؛ در غیر این صورت باید انتظار تضعیف حاکمیت پولی خود را داشته باشیم و این چیزی است که نمی‌توانیم آن را تحمل کنیم.

ADVERTISEMENT

2021-06-30

حمایت مجدد بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی از ارزهای دیجیتال بانک مرکزیnnبانک تسویه حساب‌های بین‌المللی (BIS) در گزارشی تحت عنوان «ارزهای دیجیتال بانک مرکزی: فرصتی برای سیستم پولی» اظهار کرد که CBDCها مزیت‌های منحصر به فرد پول‌های بانک مرکزی را به مردم ارائه می‌دهند. براساس گزارش این نهاد، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی تجسم پول دیجیتالی است که برای منفعت و خیر عمومی طراحی شده و برای برقراری سریع ارتباط با سیستم‌های پرداخت خرد مناسب است. این بانک در گزارش خود معماری احتمالی سیستم ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را تشریح و از سیستم دولایه‌ای که متشکل از بانک‌های مرکزی و بانک‌های خصوصی است، رونمایی کرد. همچنین در بحث حریم خصوصی نیز بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی معتقد است که ارز دیجیتالی که ناشناس ماندن به طور کامل را تضمین کند، می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت‌های مالی غیرقانونی باشد و با ناشناس ماندن افراد کاملا مخالفت کرده است.

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

Similar Places:

راځئ له مونږ سره د خير او دعوت په...
We are a Digital Marketing Agency that specializes in Database...
ADVERTISEMENT