ADVERTISEMENT
Home > Afghanistan > Kabul > Public Figure > Maimay Village دهکده مایمی

Maimay Village دهکده مایمی

(0 Rate)
(0 Rate)

About :

در جهت ارتباط بهتر و اطلاع رسانی های به روزتر، از شما دعوت می کنیم تا در پیج دهکده مایمی Maimay village عضو شوید
ADVERTISEMENT

Contact:

0.00023852397598702, -0.00014359831
ADVERTISEMENT

Other Information

Categories:

Public Figure
Inappropriate listing?Request for Deletion
Close request for deletion form
ADVERTISEMENT

Featured Articles:

2021-10-31

باز بگوئید دروغ است

2021-10-31

مقاومت‌گران در پنجشیر: اگر از گرسنه‌گی بمیریم هم، تسلیم دشمن نمی‌شویمnn‏شماری از مقاومت‌گران در کوه‌های پنجشیر می‌گویند که هرگز تسلیم نمی شویم ، آنها می‌افزایند که تاریخ تکرار شده و ط البان شکست خواهند خورد.

ADVERTISEMENT

2021-10-31

حصر خانگی داکتر عبدالله با گذشت هر روز ظاهرا جدی تر می شود،تالبان ضمن خلع سلاح محافظان او، اکنون ملاقات های روزانه اش را نیز به شدت کنترول می کنند.nبرخی منابع می گویند؛ تالبان به او گفتند که دیگر اجازه ندارد از دیدارهایش هم در فیسبوک و صفحات اجتماعی خبر رسانی کند.nاما جدا ازین قید و قیودات ، داکتر عبدالله اجازه ندارد به خارج از کشور سفر کند.

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT
2021-10-31

جبهه مقاومت ملی یا نسخه ی نجات افغانستان!nnچرا آمریکا و قدرت های منطقه به احمد مسعود اعتماد دارند؟nاحمدِ مسعود، با چند ویژگی منحصر به فرد خودش به عنوان گزینه ای برتر در عرصه سیاست گذاری افغانستان جایگاه خودش را یافتهnn1_ از گذشته‌ی پاک برخوردار است، پسوند مسعود به مثابه مرحم و نسخه به دردهای ملت افغانستان چه در گذشته و چه امروز قابل اعتماد همه است.nn2_ شخصاً جناب احمد مسعود در نظام نوین مخالفتش را با تمام دلایل سیاسی که جریان داشت اعلام کرد و عملاً وارد میدانِ مبارزه ی نظامی شد و تا کنون از مبارزه دست نکشیده.nn۳_ جناب احمد مسعود یک شخصیت برنامه گرا و در عین حال عمل گرا است، باورمند به واقعیت های جامعه است که میتواند بگزینه بهتر برای نجات کشور از عمق بحران کنونی باشد. nnخیلی زود رسمیت و مشروعیتش را از قدرت های سیاسی و نظامی جهان گرفت و به داستانِ مشروعیت طلبی طا.لبان خاتمه میدهد.nnکرام الدین عظیمی

ADVERTISEMENT

2021-10-31

اعتراض فعالین مدنی و زنان بامیان nnفعالین مدنی و تعدادی از زنان بامیان بر محدودیت های وضع شده از سوی تالبان بر زنان، محروم شدن دختران از مکتب، منع زنان از کار در دفاتر و دیگر محدودیت های وضع شده بر آنان اعتراض نمودند. nnاین معترضین با شعارهای: جامعه خالی از زنان جامعه معیوب است، جامعه ملل زنان افغانستان را فراموش نکن، زنان را حذف نکنید و حقوق زنان در اسلام محفوظ است، اعتراض نمودند.nnآنان خواستار توجه جدی جامعه بین ملل بر مردم افغانستان بخصوص زنان شدند.

ADVERTISEMENT

2021-10-31

غنی به دنبال کسب تابعیت لبنان استnnرحمت‌الله نبیل؛ رییس پیشین امنیت ملی می‌گوید که اشرف‌غنی؛ رییس جمهوری فراری در حال حاضر برای به دست آوردن تابعیت لبنان تلاش می‌کند.

ADVERTISEMENT

Similar Places:

National interest should be every wise men's real interest. ...
ADVERTISEMENT
The Attorney General’s Office of the Government of the Islamic...
ADVERTISEMENT
This page is created in memory and honor of Mir...
ADVERTISEMENT
The Official Facebook Page of (Abdul Waris Ahmadzai)
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
رسول الله ﷺ فرمایي: "د هغه چا مخ دې الله تعالی...
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
Abdul Rahim Ayoubi Former Member Of Afghan Parliament And Leader...
writer | social activist | Motivational speaker | PeaceBuilder |...
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT