ADVERTISEMENT
Home > Afghanistan > Kabul > Performance Art > Lens Place

Lens Place

(2 Rate)
(2 Rate)

About :

رویداد های روز را در لنز پلز دنبال کنید
ADVERTISEMENT

Other Information

Categories:

Performance Art
Inappropriate listing?Request for Deletion
Close request for deletion form
ADVERTISEMENT

Featured Articles:

2021-10-23

تالبان رسما به بهانه های دولتی بودن هزاره ها را از خانه های شان بیرون کرده میبرد و میکشد.

2021-10-22

یک پناهجوی۲۲ ساله تازه وارد شده افغانستان در ایالت مونتانا در امریکا بالای یک دختر تجاوز کرده است.nnوالی این ایالت از جوبایدن رییس جمهور این کشور خواسته است که روند جا به جایی پناه جویان را به گونه فوری متوقف کند.

ADVERTISEMENT

2021-10-22

اولین صبح برفی بدخشان.

ADVERTISEMENT
2021-10-21

‏زنان معترض در کابل؛ «کار، نان، آموزش»nn‏شماری از زنان و فعالین مدنی ام‌‌روز در کابل با شعار؛ «کار، نان، آموزش» در پیوند به وضعیت بد اقتصادی در کشور و همچنان اجازه نداشتن به کار، در مقابل وزارت امر به معروف و نهی از منکر اعتراض کردند.

ADVERTISEMENT

2021-10-21

افراد مسلح ناشناس یک نظامی قبلی را در خوست کُشتندnnمنابع در ولایت خوست می‌گویند که افراد مسلح ناشناس یک پولیس سرحدی حکومت پیشین را در این ولایت کُشتند.

ADVERTISEMENT

2021-10-21

پنج سرباز پاکستانی در انفجار ماین در باجور کشته شدندnnعبدالسمیع خان یکی از افسران پولیس پاکستان در صحبت به رسانه‌های این کشور تأیید کرده‌است که پنج تن از سربازان کشورش در پی برخورد موتر حامل آن‌ها با بمب کنار جاده، در منطقه باجور کشته شدند.nnتحریک طالبان پاکستان، در یک اعلامیه مسوولیت این رویداد را پذیرفته است.

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT
2021-10-21

پایان نشست فارمت مسکو؛ هیچ کشوری وعده‌ی به رسمیت شناختن طالبان را ندادnnنشست فارمت مسکو که با حضور طالبان و ده کشور دیگر پیرامون اوضاع افغانستان برگزار شده بود پایان یافت. روسیه خواستار ایجاد حکومت فراگیر در افغانستان شد و طالبان خواستار به رسمیت شناختن از سوی کشورهای جهان اما هیچ کشوری به شمول میزبان، روسیه، برای به رسمیت شناختن طالبان وعده نداد.nnدر این نشست، کمک‌های بشری برای نیازمندان در افغانستان مطرح شد.nnاز سوی هم روسیه فشارها بر طالبان را افزایش داده تا در جامعه افغانستان حکومت همه‌شمول را که همه افغانان خود را مشمول آن بدانند، تشکیل دهند.

ADVERTISEMENT

Similar Places:

ترانه های عاشقانه
ADVERTISEMENT